• Kategorie: Aktuality

  O nejlepšího atleta Nymburka 2020

  Krásné počasí v neděli 4. října přilákalo na start závodu O nejlepšího atleta Nymburka velké množství dětských adeptů královny sportu.


  Na tartanovém oválu SC Nymburk se konal 45. ročník závodu O nejlepšího atleta Nymburka. Závodníci SKP Nymburk měli sice početní převahu mezi  sto padesáti účastníky, ale zástupci přespolních oddílů se rozhodně na stupních vítězů neztratili. Atleti si při posledním letošním závodě na dráze přijeli vylepšit osobní rekordy , protože v letošním koronavirovém roce měli jen velmi málo startovních příležitostí.
  Nejmladší věkové kategorie soupeřily v trojboji (běh na 60m, běh na 150m a hod míčkem). Mladší žáci a žákyně soutěžili ve čtyřboji (běh na 60m, skok daleký, hod míčkem a běh na 800m). Na starší žáky, žákyně, dorostence a dorostenky čekaly jednotlivé disciplíny 60m, 100m,  300m, 300m překážek,  skok daleký a vrh koulí.
  Nejhodnotnější výkony z hlediska umístění  ve statistikách Českého atletického svazu předvedl Jakub Šantavý  300m př. 38,91s, Simona Hlaváčková vrh koulí 12,23m, Ema Pajerová skok daleký 529 cm, Justýna Šringrová 12,87s a Ema Škochová 300m př. 46,43s. Za pozornost rozhodně stály výkony v kategorii přípravek Zuzany Veselé a Jana Majdlocha , kteří vyhráli všechny disciplíny svého víceboje.

   

  Petr Müller


  VÝSLEDKY

  print Formát pro tisk

  Komentáře rss


  Nebyly přidány žádné komentáře.