• Aktuality rss


  Ondra Hodboď čtvrtý na ME

  Na Mistrovství Evropy do osmnácti let, které proběhlo ve dnech 5. – 8. července v maďarském Györu a zúčastnilo se ho téměř 1100 závodníků z padesáti zemí Evropy, vybojoval Ondra Hodboď čtvrté místo v běhu na 2000 metrů překážek.

  Poslední trénink nejmenší přípravky

  Trochu netradiční trénink si vyzkoušely naši nejmenší atleti ve čtvrtek 28. června.

  Závody přípravek v Kutné Hoře

  V neděli 24. 6. 2018 jsme ráno za oblačného a lehce chladného počasí vyrazili s početnou výpravou přípravek na poslední předprázdninové závody do Kutné Hory. Se skupinou trenéra Vlada Černého jsme se sešli na stadionu v devět hodin ráno.

  3. kolo KPD mladších žáků a žákyň

  V pátek 22. června se družstva mladšího žactva vydala zabojovat v dalším kole soutěže, které se tentokrát konalo v Čáslavi.

  Ondra Hodboď vybojoval na MČR zlato a bronz

  Na Mistrovství České republiky juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, které se uskutečnilo 23. a 24. června na pražské Julisce vybojoval Ondra Hodboď zlatou medaili v běhu na 2000 metrů překážek a bronzovou medaili v běhu na 3000 metrů.

  2. kolo KPD žactva

  Druhého kola krajské přeboru družstev žáků a žákyň se v Berouně zúčastnilo jedenáct družstev chlapců a čtrnáct družstev dívek. Nymburští žáci vybojovali třetí místo, žákyně skončily čtvrté…


  Strana:  1 2 3 4 5   další » ... 54