• Aktuality rss


  O nejrychlejšího Nymburáka 2018

  V neděli 9. prosince proběhl v atletickém tunelu SC Nymburk další ročník závodu O nejrychlejšího Nymburáka.

  MČR v přespolním běhu

  Na letošním posledním mistrovství České republiky - šampionátu v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, které se konalo 24.11. v Kostelci - Alfrédov startoval jediný zástupce našeho oddílu Jan Tůma.

  85. ročník Velké kunratické

  S příchodem listopadu se plně rozběhla krosová sezona.

  Na Svatého Martina, v neděli 11. listopadu, uspořádal oddíl Spartaku Praha v Krčském lese 85. ročník legendární Velké kunratické.

  YOG Buenos Aires

  Třetí Letní olympijské hry mládeže hostilo ve dnech 6.- 18. října 2018 argentinské Buenos Aires. Do české reprezentační výpravy, čítající padesát dva sportovců, z toho patnáct atletů, byl, díky čtvrtému místu v běhu na 2000 metrů SC na ME do osmnácti let, nominován také atlet SKP Ondřej Hodboď. A tak, zatímco většina atletů již odpočívala po náročné sezóně nebo dokonce již zahájila přípravu na sezónu příští, nymburský atlet vyrazil vstříc vrcholu své dosavadní sportovní kariéry...

  O nejlepšího atleta Nymburka

  V neděli 7. října se na tartanovém oválu SC Nymburk konal 43. ročník závodu O nejlepšího atleta Nymburka. Krásné slunečné počasí přilákalo na start více než 160 mladých atletů ze šestnácti oddílů, doprovázených rodiči, prarodiči či dalšími fanoušky, aby změřili své síly ve víceboji.

  O nejlepšího atleta Nymburka - 43.ročník

  V neděli 7. října 2018 proběhnou v atletickém areálu SC Nymburk tradiční závody O nejlepšího atleta Nymburka.

  PROPOZICE


  Strana:  1 2 3 4 5   další » ... 56