• Aktuality rss


  Zahajovací závody žactva v Nymburce

  V neděli 22.4. 2018 se na tartanovém oválu SC Nymburk konaly zahajovací závody žactva. Závod byl úspěšnou kontrolu přípravy atletů na krajské přebory družstev a testem programu na elektronické zpracování startovních listin a výsledků – Atletická kancelář 2.

  Aquatlon Nymburk 2018

  Ideální počasí využili začínající plavci, atleti a triatlonisté k tradičnímu měření sil v závodě, který v neděli 15. dubna pořádal plavecký, atletický a triatlonový oddíl SKP Nymburk.

  MČR v přespolním běhu - Dolní Dobrouč

  V sobotu 24. března se v Dolní Dobrouči uspořádalo Mistrovství České republiky v přespolním běhu žákovských a dorosteneckých kategirií.

  Velikonoční hala 2018

  V sobotu 17. 3. 2018 ráno jsme se vypravili na poslední halové závody do Jablonce nad Nisou. I když po cestě sněžilo, nikomu ze závodníků to neubralo na dobré náladě, ba naopak, hned bylo ještě veseleji, když jsme po výlezu z auta vpadli do čerstvě napadaného sněhu až po kotníky a měli sníh v botách.

  Krajský přebor v přespolním běhu

  Vyloženě zimní počasí (-3°, sněžení a vítr) přivítalo účastníky Přeboru Středočeského kraje v přespolním běhu, který se uskutečnil v rámci 77. ročníku Běhu sady Vodranty, v sobotu 17. března v Čáslavi. Přes nepřízeň počasí se na startu sešla i početná skupina závodníků SKP Nymburk...

  Halové Mistrovství ČR žactva 2018

  Krásná ostravská atletická hala přivítala ve dnech 3. a 4. března žáky a žákyně na republikovém šampionátu.


  Strana:  1 2 3 4 5   další » ... 51