• Aktuality rss


  Šest medailí z žákovského EKAGu!

  Třináctý ročník největšího evropského žákovského atletického závodu European Kids Athletics Games probíhal od pondělí do středy v Brně. Na této akci, která je považována za neoficiální mistrovství Evropy žactva, startovalo v letošním ročníku rekordních 1850 žáků a žákyň ze 112 klubů z 16 zemí Evropy. Mezi ně patřila i početná nymburská výprava, která v silné mezinárodní konkurenci nečekaně vybojovala šest medailí!

  Žáci v přeboru kraje třetí

  Třetím kolem, které se uskutečnilo v poslední prázdninový pátek v Kolíně, skončil letošní přebor Střeočeského kraje družstev žáků a žákyň. Obě nymburská družstva obsadila shodně třetí příčku. V celkovém pořadí pak obsadilo družstvo žáků třetí místo a družstvo dívek skončilo páté.

  První trénink nejmladší přípravky

  Hezký zbytek léta. Jak jsem slíbil, uveřejňuji zde upřesnění termínu tréninků Přípravky ročníku 2011 a mladší.

  ME Berlín 2018

  Také na 24. Mistrovství Evropy, které proběhlo začátkem srpna v Berlíně, měl atletický oddíl SKP Nymburk své, i když nepřímé, zastoupení a to v Lukášovi Hodboďovi a Víťovi Müllerovi, kteří se v SKP věnovali atletice od přípravky až do kategorie juniorů. Lukáš byl nominován k běhu na 800 metrů a Víťa k běhu na 400 metrů překážek a ke štafetě 4x400 metrů.

  INFO ročníky 2011 a mladší

  Krásné prázdniny všem. Jmenuji se René Korec (Renda) a od září budu mít na starost nejmladší přípravky.

  Ondra Hodboď čtvrtý na ME

  Na Mistrovství Evropy do osmnácti let, které proběhlo ve dnech 5. – 8. července v maďarském Györu a zúčastnilo se ho téměř 1100 závodníků z padesáti zemí Evropy, vybojoval Ondra Hodboď čtvrté místo v běhu na 2000 metrů překážek.


  Strana:  1 2 3 4 5   další » ... 55